Usługi transportowo-dźwigowe na najwyższym poziomie

WYNAJEM DŹWIGÓW SAMOJEZDNYCH, KOŁOWYCH I GĄSIENICOWYCH WRAZ Z OBSŁUGĄ OPERATORA

WYNAJEM DŹWIGÓW SAMOJEZDNYCH, KOŁOWYCH I GĄSIENICOWYCH WRAZ Z OBSŁUGĄ OPERATORA

Oferujemy wynajem dźwigów z obsługą operatora do transportu ponadgabarytowy i wszelakich usług dźwigowych m.in. załadunki i rozładunki towarów, kontenerów, montaż i demontaż hal, konstrukcji stalowych, elementów żelbetowych, ustawianie maszyn i inne usługi dźwigiem.

Oferujemy kompleksowe usługi dźwigowe zarówno w kraju jak i po za jego granicami. Posiadamy odpowiednie zaplecze sprzętowe do realizacji różnego rodzaju zleceń i projektów. Spółka Eurokran-2 legitymuje się wieloletnim doświadczeniem w transporcie i usługach dźwigowych. Kilkunastoletni okres funkcjonowania na rynku polskim i zagranicznym pozwolił wypracować nam silną i stabilną pozycję. Profesjonalizm, wiedza i doświadczenie stanowią o sile naszej firmy, firmy której potencjał budują zatrudnieni w niej ludzie. Nasz zespół posiada silną motywację do pracy, nawiązuje dobry i stabilny kontakt z klientami oraz fachowe i specjalistyczne doświadczenie zawodowe. Najlepszą rekomendacją jest wieloletnia współpraca z wieloma kontrahentami oraz stale rosnący portfel odbiorców świadczonych przez nas usług.

Potwierdzeniem naszej pozycji jest uzyskanie świadectwa ochronnego na znak towarowy „EUROKRAN 2” oraz otrzymanie w 2013 roku certyfikatów dotyczących systemów zarządzania jakością BS OHSAS 18001:2007 oraz ISO 9000:2008, które to ponownie uzyskaliśmy w grudniu 2015 poszerzając o certyfikat ISO 14001:2004. Jak również przez cały czas działalności powiększany tabor sprzętu. Zapewniamy kompleksową optymalną i niezawodną ofertę w zakresie usług transportowo-dźwigowych.

 


Wynajem Dźwigów gąsienicowych, kołowych i samojezdnych.