ul. Piotra michałowskiego 1b, 71-343 Szczecin

  Wynajem dźwigów Eurokran

  Dźwig samojezdny – Szczecin i okolice

  Firma Eurokran specjalizuje się na świadczeniu specjalistycznych usług dźwigowych, montażach, demontażach, przeładunkach, rozładunkach i załadunkach. Ofertę naszą głównie kierujemy do sektora budowlanego i jego wszelkich branż, począwszy od budownictwa infrastrukturalnego i drogowego, poprzez budownictwo kubaturowe oraz wykonawstwo skomplikowanych obiektów przemysłowych i energetycznych. Wodujemy barki, statki, łodzie, uczestniczymy w wszelakich akcjach ratowniczych. Realizujemy najbardziej nietypowe zadania. Wynajmie żurawi samojezdnych, wynajmie żurawi gąsiennicowych. Montujemy żurawie wieżowe, kompleksowo obsługujemy różnego rodzaju procesy inwestycyjne, realizujemy prace budowlano-montażowe i energetyczne i kompleksowo obsługujemy budowę farm wiatrowych. Szeroko działamy szczególnie w zakresie budownictwa ogólnego.

  Wynajem dźwigów Gąsienicowych, kołowych, samojezdnych

  Świadczymy specjalistyczne usługi dźwigowe, montaże, demontaże, przeładunki, rozładunki i załadunki. Ofertę naszą głównie kierujemy do branży budowlanej i jej wszelkich gałęzi oraz do sektora drogowego i przemysłowego. Wodujemy barki, statki, łodzie , uczestniczymy w wszelakich akcjach ratowniczych. Realizujemy najbardziej nietypowe zadania.

  Specjalizujemy się w wynajmie żurawi samojezdnych, wynajmie żurawi gąsiennicowych, montujemy żurawie wieżowe, kompleksowo obsługujemy różnego rodzaju procesy inwestycyjne, realizujemy prace budowlano-montażowe i energetyczne i kompleksowo obsługujemy budowę farm wiatrowych. Szeroko działamy szczególnie w zakresie budownictwa ogólnego. Posiadamy tabor profesjonalnego sprzętu dźwigowego, zapewniamy obsługę projektów i doradztwo techniczne w doborze dźwigu. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą usługi dźwigowe Szczecin.

  Eurokran oferuje kompleksową obsługę w zakresie usług dźwigowych, montażu oraz serwisu farm wiatrowych zarówno w kraju, jak i po za jego granicami. Żadne zadanie nie jest dla nas problemem, prowadzimy stały nadzór nad operacjami dźwigowymi i zawsze doradzamy naszym klientom, dzięki czemu nasi zleceniodawcy unikają kosztownych pomyłek. Zawsze elastycznie i indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia

  Naszą profesją jest transport ciężki, przewozy ładunków ponadgabarytowych, usługi dźwigowe oraz wynajem dźwigów zarówno w kraju, jak i za granicą. Nasz sprzęt dociera w każde miejsce na terenie Europy, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. W skład naszego taboru wchodzą specjalistyczne ciągniki siodłowe z różnego typu naczepami o ładowności do 120 ton. Sprzęt nasz wyposażony jest w atestowane pasy i odciągi łańcuchowe do profesjonalnego zabezpieczania ładunków.

  Branży usług dzwigowych i transportu ponadgabarytowego nie ma dla nas tajemnic


  • 25 lat doświadczenia!

   • Firma Eurokran Sp. z oo istnieje od 1997 roku pod nazwą Usługi Transportowo Dźwigowe, jednak w 2002 roku nazwa firmy została zmieniona na Eurokran 2.

  • USŁUGI OBSŁUGI I KONSERWACJI FARM WIATROWYCH

   • Oferujemy profesjonalną obsługę i serwis farm wiatrowych zarówno w kraju jak i za granicą. Wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie zaplecze techniczne pozwalają nam realizować różnego rodzaju kontrakty i projekty w każdych warunkach atmosferycznych.

  • USŁUGI DŹWIGOWE I WYNAJEM DŹWIGÓW

   • Działalność zawodowa A.M. Crane Wind Ltd  opiera się na usługach transportowych i pracach dźwigowych, z naciskiem na transport towarów ponadgabarytowych i ciężkich, a także spedycję międzynarodową

  USŁUGI DŹWIGOWE