Usługi transportowo-dźwigowe na najwyższym poziomie

Profesjonalne Usługi dźwigowe i wynajem dźwigów – Gąsienicowych, kołowych, samojezdnych

Świadczymy specjalistyczne usługi dźwigowe, montaże, demontaże, przeładunki, rozładunki i załadunki. Ofertę naszą głównie kierujemy do branży budowlanej i jej wszelkich gałęzi oraz do sektora drogowego i przemysłowego. Wodujemy barki, statki, łodzie , uczestniczymy w wszelakich akcjach ratowniczych. Realizujemy najbardziej nietypowe zadania.

Specjalizujemy się w wynajmie żurawi samojezdnych, wynajmie żurawi gąsiennicowych, montujemy żurawie wieżowe, kompleksowo obsługujemy różnego rodzaju procesy inwestycyjne, realizujemy prace budowlano-montażowe i energetyczne i kompleksowo obsługujemy budowę farm wiatrowych. Szeroko działamy szczególnie w zakresie budownictwa ogólnego .

Posiadamy tabor profesjonalnego sprzętu dźwigowego, zapewniamy obsługę projektów i doradztwo techniczne w doborze dźwigu.

Eurokran oferuje kompleksową obsługę w zakresie usług dźwigowych, montażu oraz serwisu farm wiatrowych zarówno w kraju, jak i po za jego granicami. Żadne zadanie nie jest dla nas problemem, prowadzimy stały nadzór nad operacjami dźwigowymi i zawsze doradzamy naszym klientom, dzięki czemu nasi zleceniodawcy unikają kosztownych pomyłek. Zawsze elastycznie i indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia

Lata doświadczeń oraz profesjonalne zaplecze sprzętowe pozwalają nam na realizację różnego rodzaju zleceń i projektów, nawet w najtrudniejszych warunkach! Docieramy wszędzie tam gdzie jest potrzeba! Świadczymy usługi w Polsce jaki i w najdalszych zakątkach Europy. Przemieszczanie naszego sprzętu nie sprawia nam problemu.

Nasza galeria ostatnich usług dźwigowych


NASZE DŹWIGI SĄ ZAWSZE DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r(zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest A.M. Kran Wind, ul. Granitowa 33, 70-750 Szczecin;
  • A.M. Kran Wind – nie wyznaczyła inspektora ochrony danych osobowych.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez adres mailowy ap@amkranwind.de.
  • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
  • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
  • Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
POLITYKA PRYWATNOŚCI