ul. Piotra michałowskiego 1b, 71-343 Szczecin

Usługi transportowo-dźwigowe na najwyższym poziomie

Profesjonalne Usługi dźwigowe i wynajem dźwigów – Gąsienicowych, kołowych, samojezdnych

Świadczymy specjalistyczne usługi dźwigowe, montaże, demontaże, przeładunki, rozładunki i załadunki. Ofertę naszą głównie kierujemy do branży budowlanej i jej wszelkich gałęzi oraz do sektora drogowego i przemysłowego. Wodujemy barki, statki, łodzie , uczestniczymy w wszelakich akcjach ratowniczych. Realizujemy najbardziej nietypowe zadania.

Specjalizujemy się w wynajmie żurawi samojezdnych, wynajmie żurawi gąsienicowych, montujemy żurawie wieżowe, kompleksowo obsługujemy różnego rodzaju procesy inwestycyjne, realizujemy prace budowlano-montażowe i energetyczne i kompleksowo obsługujemy budowę farm wiatrowych. Szeroko działamy szczególnie w zakresie budownictwa ogólnego .

Posiadamy tabor profesjonalnego sprzętu dźwigowego, zapewniamy obsługę projektów i doradztwo techniczne w doborze dźwigu.

Eurokran oferuje kompleksową obsługę w zakresie usług dźwigowych, montażu oraz serwisu farm wiatrowych zarówno w kraju, jak i po za jego granicami. Żadne zadanie nie jest dla nas problemem, prowadzimy stały nadzór nad operacjami dźwigowymi i zawsze doradzamy naszym klientom, dzięki czemu nasi zleceniodawcy unikają kosztownych pomyłek. Zawsze elastycznie i indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia

Lata doświadczeń oraz profesjonalne zaplecze sprzętowe pozwalają nam na realizację różnego rodzaju zleceń i projektów, nawet w najtrudniejszych warunkach! Docieramy wszędzie tam gdzie jest potrzeba! Świadczymy usługi w Polsce jaki i w najdalszych zakątkach Europy. Przemieszczanie naszego sprzętu nie sprawia nam problemu.

Dźwigi szczecin
Dźwigi szczecin
Dźwigi szczecin

NASZE DŹWIGI SĄ ZAWSZE DO TWOJEJ DYSPOZYCJI